Movies
Ratings
18
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0