Movies
Ratings
279
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
I, TonyaRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
Molly's GameRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.0
Battle of the SexesRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5