Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Magical Girl OreRated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Sweden LaundryRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0