Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0
TrumboRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 2.5
Chicken RunRated ★ 3.0