Series
Ratings
87
East of EdenRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.5
Three DaysRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0