Movies
Ratings
514
The KingRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 1.5
Reign of FireRated ★ 1.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Point BreakRated ★ 3.5
DragonHeartRated ★ 3.0
3 Days to KillRated ★ 2.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.5
Flash PointRated ★ 1.5
The TakeRated ★ 2.5
SawRated ★ 2.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.0