Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 1.0
StillwaterRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 1.5
Voice of SilenceRated ★ 2.0
The Woman In The WindowRated ★ 2.5