Movies
Ratings
422
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
RomaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
First CowRated ★ 4.0