Series
Ratings
69
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
War and PeaceRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 3.0
MessiahRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Sweet Blue FlowersRated ★ 4.5
Path of the DragonsRated ★ 2.5- All You Need Are Meals with HokusaiRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 4.0- I Love You Just a Little BitRated ★ 1.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.0