Series
Ratings
100
Bel AmiRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.5
MemoryRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0