Titles you rated
King and the ClownRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0