Series
Ratings
35- iCarlyRated ★ 4.0
- iCarlyRated ★ 4.0
iCarlyRated ★ 5.0- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
- iCarlyRated ★ 5.0
iCarlyRated ★ 5.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.5- Roller coaster 3Rated ★ 2.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5