Titles you rated
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 2.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.0