Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
BeatRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5