Titles you rated
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5