Series
Ratings
30
Worlds WithinRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5