Movies
Ratings
139
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0