Series
Ratings
30
The Greatest LoveRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5