Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
A Dynamite FamilyRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 4.5
Death RaceRated ★ 4.5
The Legend of HerculesRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
14 BladesRated ★ 3.5
The Raid 2Rated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0