Movies
Ratings
47
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5