Series
Ratings
36
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5