Series
Ratings
59
Sweet 18Rated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 1.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 1.5
Tale of ArangRated ★ 1.5
Gossip GirlRated ★ 1.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Bubble GumRated ★ 1.5
The Princess's ManRated ★ 1.5
SignalRated ★ 1.5
My GirlRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0