Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0