Series
Ratings
125
One PieceRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
My Horrible BossRated ★ 2.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0