Titles you rated
 Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0 Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
 TitanicRated ★ 4.0 TitanicRated ★ 4.0
 TangledRated ★ 3.0 TangledRated ★ 3.0
 The SuspectRated ★ 3.0 The SuspectRated ★ 3.0
 AntiqueRated ★ 1.0 AntiqueRated ★ 1.0
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0 Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
 The Royal TailorRated ★ 3.0 The Royal TailorRated ★ 3.0
 Toy StoryRated ★ 5.0 Toy StoryRated ★ 5.0
 The Social NetworkRated ★ 3.0 The Social NetworkRated ★ 3.0
 All About My WifeRated ★ 5.0 All About My WifeRated ★ 5.0
 CinderellaRated ★ 3.0 CinderellaRated ★ 3.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5 Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.5
 Penguins of MadagascarRated ★ 3.0 Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5 Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
 AvatarRated ★ 5.0 AvatarRated ★ 5.0
 Inside OutRated ★ 3.0 Inside OutRated ★ 3.0
 Jurassic WorldRated ★ 4.5 Jurassic WorldRated ★ 4.5
 I Am SamRated ★ 4.5 I Am SamRated ★ 4.5
 The TreacherousRated ★ 1.0 The TreacherousRated ★ 1.0