Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5