Movies
Ratings
437
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Doctor ZhivagoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
RRRRated ★ 5.0