Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.0