Movies
Ratings
65
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5