Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Suddenly SeventeenRated ★ 2.0