Series
Ratings
79
Queen of HousewivesRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Warm and CozyRated ★ 1.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
HealerRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0