Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0