Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0