Titles you rated
GiantRated ★ 5.0
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
MidasRated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0