Series
Ratings
32
Ju-On: OriginsRated ★ 4.5- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.5
Madö King GranzörtRated ★ 4.0
Time Travel TondekemanRated ★ 3.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5- Koby-KobyRated ★ 3.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.5- Widget, the World WatcherRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 3.5
- GhostRated ★ 4.0
- CinderellaRated ★ 3.5