Series
Ratings
73
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Super Wings! Season 6Rated ★ 4.0
Super Wings!Rated ★ 4.0
Super Wings!Rated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
- AjinRated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
HyoukaRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5