Movies
Ratings
50
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0