Titles you rated
The Science of SleepRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 1.5
SerendipityRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
The President's BarberRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
2 Days in ParisRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5