Series
Ratings
167
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
A Certain Magical IndexRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0