Movies
Ratings
143
ThorRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
The HousemaidRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0