Titles you rated
LifeRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 1.5
WickedRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
HolesRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Love+SlingRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5