Titles you rated
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.0
Bad Boys for LifeRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spies in DisguiseRated ★ 4.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Black MoneyRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.0
Gemini ManRated ★ 3.5