Titles you rated
pace makerRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Princes and PrincessesRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 0.5
Just My LuckRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 1.0
FluRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0