Titles you rated
American PsychoRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 2.5
A Short Film About LoveRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
May DecemberRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.5