Series
Ratings
35
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0