Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0