Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Back to BurgundyRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0- 이중섭의 아내Rated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Becoming Who I WasRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 2.5
A Man Called OveRated ★ 4.5