Series
Ratings
13 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 The Vampire DiariesRated ★ 5.0 The Vampire DiariesRated ★ 5.0
 My First TimeRated ★ 5.0 My First TimeRated ★ 5.0
 Six Flying DragonsRated ★ 4.0 Six Flying DragonsRated ★ 4.0
 Cheer Up!Rated ★ 3.5 Cheer Up!Rated ★ 3.5
 Bubble GumRated ★ 3.5 Bubble GumRated ★ 3.5
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 She Was PrettyRated ★ 5.0 She Was PrettyRated ★ 5.0