Titles you rated
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Saw VIRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
MegamindRated ★ 2.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.0