Titles you rated
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Inseparable BrosRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 1.5